18:47 / E Mërkurë, 12 Shtator 2018 / indeksADMonline

Hoxhë Elvis Naçi i nënshtrohet një operacioni, kërkon të luteni për të

Elvis Naçi do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale.

Hoxha i njohur shqiptar me anë të një shkrimi në rrjetet sociale ka njoftuar miqtë e tij nga të cilët edhe ka kërkuar lutje të sinqerta, transmeton Indeksonline.

Shkrimi i tij i plotë:

Te nderuar vellezer dhe motra kerkoj nje lutje te sinqerte nga ju per nje nderhyrje kirurgjikale qe do te bej, eshte nje nderhyrje e lehte dhe pa rrezik per jeten, Zoti i Plotefuqishem para dhe ne mbrapa! Amin.