22:33 / E Diele, 24 Qershor 2018

Humb 6000 euro në bastore për pak centimetra (Video/Foto)

Goli i shënuar nga toni Kroos në minutën e fundit ishte parashikuar nga një qytetar anglez.

Ai kishte luajtur një skedinën ku kishte qëlluar fitoren e Meksikës, dygolëshin e Lukakut dhe një gol nga Toni Kroos.

Mirëpo ai nuk mund t’i merr 6000 euro për shkak se golin e mesfushorit të Real Madridit e kishte parashikuar nga jashtë zonës.

Shumë pak centimetra në vijën e 16 metërshit i mohuan anglezit këtë shumë parash. /IndeksOnline/