10:09 / E Mërkurë, 12 Shtator 2018 / indeksADMonline

Humb një vajzë nga Shtimja

Një vajzë ka humbur në Shtime.

Ankuesja femër ka raportuar në polici se vajza e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

“Me datën 11.09.2018 ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se vajza e saj viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen saj”, thuhet në raportin e Policisë./Indeksonline/