10:42 / E Enjte, 09 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Hyjnë në shtëpi, ia vjedhin pushkën e gjuetisë

Ankuesi, nga Skënderaj ka raportuar në Polici se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë vjedhur një pushkë gjuetie me leje të skaduar.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti është duke u hetuar.