19:25 / E Mërkurë, 03 Mars 2021 / G. T.

Hysaj shkakton penallti, Sassuolo në epërsi ndaj Napolit

Elseid Hysaj, mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë ka shkaktuar një penallti gjatë ndeshjes Sassuolo – Napoli.

Hysaj ndërhyri në sulmuesin Caputo dhe kështu gjyqtari akordoi njëmbëdhjetë metërsh, shkruan IndeksOnline.

Golin për rezultatin 2 me 1 gjatë pjesës së parë e shënoi Berardi.