20:19 / E Martë, 15 Maj 2018

I hahej shumë pula e pjekur por s’kishte para, vajza e dehur bën namin (Video)

Një vajzë e dehur ka bërë një rrëmujë në lokalin e njohur të brendit “KFC”.

Ajo kishte aq shumë dëshirë të hante ushqimin e preferuar, por nuk kishte para mjaftueshëm, transmeton Indeksonline.

Për një moment ajo theu gjithçka që kishte përpara, derisa punëtorët mundoheshin që ta qetësonin atë.

Nuk dihet se si përfundoi gjithçka dhe se a arriti kjo vajzë që të marr atë që deshi. /Indeksonline/

Temat: