09:01 / E Premte, 23 Mars 2018

I keqpërdorën dy femra seksualisht, katër të arrestuar

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Malishevë, të cilët dyshohen se keqpërdorën seksualisht dy femra.

“Janë arrestuar katër te dyshuar  meshkuj K-Shqiptarë pasi që të njëjtit kishin detyruar dy  viktimat femra K-Shqiptare  në prostitucion dhe i kishin keqpërdorë seksualisht. Me vendim të prokurorit të dyshuarit  dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport të policisë. /Indeksonline/