15:34 / E Diele, 13 Maj 2018 / indeksADMonline

Ia lidhi “mikun” për 1 orë, 33 vjeçari rrëfen frikën nga seksi me dhimbje e kënaqësi

Rrëfimi i 33 vjeçarit:

Kam takuar një femër për disa muaj. Ishte seks dominatrix, me dhimbje dhe me kënaqësi të njëjtën kohë.

Ajo luante rolin e dominueses me mua dhe kjo ishte diçka e re.

Herën e fundit që e takova, para tri ditësh, ajo ma lidhi “mikun” tim për rreth një ore, transmeton Indeksonline.

E di që është budallallëk që e lejova të ma bënte këtë. Më duhet patjetër siguria se nuk kam asnjë pasojë nga ajo, sepse kam frikë që nuk do të mundem të kem fëmijë në të ardhmen.

Si mund të kërkoj ndihmë kur nuk mund t`i them askujt se çfarë kam bërë?

Përgjigja e psikologes:

Mjekët janë mësuar të shohin gjithçka sa i përket këtij aspekti. Ata nuk do të shokohen dhe as nuk do t`i tregojnë askujt prej miqve të tu, transmeton Indeksonline.

Dyshoj që ke dëme që nuk shërohen, por nëse dëshiron siguri, është mirë t`ua shpjegosh atyre saktësisht se çfarë ka ndodhur./Indeksonline/