10:47 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ia rrahu gruan, vëllai rrah vëllanë

Janë arrestuar dy vëllezër të dyshuar në Prizren të cilët pas një zënke të çastit, janë rrahur mes veti.

Arsyeja që ka quar deri tek zënka sipas raportit të policisë, është se njëri nga të dyshuarit fillimisht e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e vëllait tjetër, transmeton Indeksonline.

Dy të dyshuarit janë intervistuar në prani të avokatëve mbrojtës dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në qendrën e mbajtjes./Indeksonline/

Temat: