07:23 / E Mërkurë, 22 Maj 2019

Ide për kopshtin tuaj

Keni kopsht në shtëpi, por nuk dini s’i të rregulloni më mirë, këto ideja do të ju ndihmojnë shumë.

Në videon më poshtë mund të shihni disa ide kreative se si të krijoni gjëra të bukura për kopshtin tuaj, transmeton Indeksonline.

Këto krijime nuk ju marrin kohë dhe janë të lehta për t’i bërë ashtu që kopshti juaj të marrë tjetër pamje./Indeksonline/