07:42 / E Premte, 29 Qershor 2018

Ide si të kombinoni farmerkat me sako (Video)

Kohëve të fundit ndonëse jemi në stinën e verës, nuk kemi arritur akoma të shijojmë rrezet e diellit veror.

Prandaj, në dollapin tuaj nuk duhet të mungojnë as rrobat më të trasha, transmeton Indeksonline.

Për këtë, ju mund të gjeni disa ide si të kombinoni farmerkat me sako të ndryshme dhe të dukeni seksi, por e thjeshtë.

Nuk ka rëndësi ngjyra e tyre, pasi pothuajse cilido kombinim mes tyre duke perfekt. /Indeksonline/