07:43 / E Mërkurë, 11 Korrik 2018

Ide të dizajneve për thonj, përfekte për një pushim në deti

Verës dhe pushimeve janë 2 arsye për të marrë manikyrin dhe pedikyrën më të mirë.

Por pothuajse çdo vajzë ka një kohë të vështirë duke zgjedhur ngjyrën e përsosur të thonjve dhe dizajnin!

Më poshtë gjeni një listë të dizajnëve të përkryera që do ua zbukurojnë pushimet, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.

Temat: