11:50 / E Shtunë, 25 Shtator 2021 / B O

“Identik me jetën reale”, videoloja e PlayStation 5 që po habit fansat

Videoja e “Ride 4”, videolojë e re për PlayStation 5, Xbox Series X dhe PC, është bërë virale dhe duket njësoj si në jetën reale.

Kjo lojë është prodhuar nga italianët Milestone, me seli në Milano, dhe në të gjenden 34 pista nga e gjithë bota, si dhe 250 motorë nga 22 marka, përfshi Honda, Suzuki dhe Yamaha.

Grafika e jashtëzakonshme e lojës bën që çdo detaj të duket real, duke mahnitur fansat e videolojrave.