13:35 / E Hënë, 16 Prill 2018

Iggy Azalea pa sytjena nA� festival (Foto )

MA� 13 prill nA� Indio tA� KalifornisA� ka nisur Festivali i Artit dhe MuzikA�s i njohur si a�?Coachellaa��, njA� nga ngjarjet mA� tA� mA�dha nA� botA�, shkruan Indeksonline.

NA� kA�tA� event pA�r njA� javA� radhazi bA�hen bashkA� adhuruesit e muzikA�s, ndA�rsa janA� tA� famshmit ata qA� parapA�lqejnA� mA� sA� shumti tA� kalojnA� kA�to ditA� festA� sA� bashku e mA� shoqA�rinA� e tyre.


Edhe reperja e famshme Iggy Azalea nuk mungoi nA� kA�tA� fest, madje ajo u pa e shoqA�ruar nga reperi Tyga tA�, madje thuhet se ata kanA� nisur njA� lidhje dashurie.


Por reperja u komentua mjaftA� shumA� edhe pA�r paraqitjen e saj. Me njA� bluzA� transparente, pa sytjena ajo mori vA�mA�ndje tA� mA�dha mediatike. NdA�rsa veshja e saj hyri nA� mesin e dukjeve mA� tA� mira tA� dy ditA�vA� tA� para tA� festivalit nA� fjalA�./Indeksonline/