08:41 / E Premte, 19 Janar 2018 / indeksADMonline

Ilda Bejleri zbukurohet dhe provokon në ditëlindjen e saj (Foto)

Prezantuesja shqiptare Ilda Bejleri mbrëmë ka festuar ditëlindjen. Bukuroshja shqiptare këtë datë të veçantë edhe me ndjekësit e saj.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram, teksa shihet në një ambient tejet romantik, ndërsa veshur ka një fustan të hapur ngjitur nga trupi që ia thekson format trupore, për çka edhe shquhet, shkruan Indeksonline.


Ndryshe Ilda përflitet se është në lidhje dashurie me deputetin e PD-së, Klevis Balliu./Indeksonline/