14:21 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ingrit Gjoni shfaqet sikur një fëmijë! Nuk po duket aspak bukur (Foto)

Ingrit Gjoni ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” e cila nuk e shfaqë këngëtaren aq të bukur sa e prisnim.

Ajo shfaqet me një fustan përplot shkëlqim dhe flokët kaçurrela por nuk dukej edhe aq e bukur, shkruan Indeksonline.

Edhe pse Ingrit shquhet për pamjen e saj seksi, pamja e saj fëmijërore këtë herë duket se e ka tradhtuar. Ndryshe Ingrit i ka realizuar këto fotografi gjatë pozimit të saj për koperitinën e revistës “Femra Moderne”.

Ja shikoni se si duket Ingriti./Indeksonline/

Temat: