14:56 / E Shtunë, 30 Qershor 2018 / indeksADMonline

Ingrit Gjoni ekspozon të pasmet përmes veshjes transparente (Foto)

Është njëra nga këngëtaret shqiptare që komentohet më shumë për pamjen.

E arsye  për koment ka lënë edhe në imazhet e fundit të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Aty shfaqet e veshur me një bluzë ngjyrë të bardh dhe me vrima, e cila ia tregonte të pasmet e saj por edhe linjat trupore.

Ingriti pamjen e kishte kompletuar me një palë syze dhe sigurisht take./Indeksonline/

Temat: