16:37 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

Ingrit Gjoni shpërthen me poza seksi nga shtrati (Foto)

Ingrit Gjoni, këngëtarja e njohur nga Shqipëria e cila shquhet për  pozat e saj seksi dhe shumë provokuese.

Related image

E me një të tillë ka provokuar edhe sot duke e publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, shkruan Indeksonline.

Ajo shfaqet nga shtrati teksa pozon para aparatit fotografik kurse në disa pjesë të trupit duket se nuk ka të brendshme./Indeksonline/

????

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Temat: