11:06 / E Martë, 20 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Inis Gjoni sjell në vëmendje imazhin kur ishte e re dhe e bukur!

Inis Gjoni ka kohë që është larguar nga vëmendja e mediave, ani pse ajo dhe motra e saj Ingriti din të tërheqin shumë vëmendje.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh nga viti 1998, ku shihet me flokët përplot kaqurrele dhe grimin më të theksuar.

“Teatër gjatë shfaqjes lezeti i kolltukut dhe krevatit” ka shkruar ajo në këto imazhe.

Ndyrshe, Inisi e ka ruajtur pamjen ani pse tashmë flokëve ua ka hapur ngjyrën më shumë./Indeksonline/

Temat: