22:36 / E Shtunë, 21 Korrik 2018 / indeksADMonline

Inter dhe Zenit dhurojnë shfaqje në miqësore, shënohen 6 gola [Video]

Interi dhe Zeniti i Petersburgut kanë luajtur barazim 3:3 në ndeshjen miqësore përgatitore për sezonin e ri.

Përballja mes Interit dhe Zenitit e zhvilluar në Pisa, ka dhuruar shfaqje interesante për publikun, me gjashtë gola të shënuara.

Candreva, Icardi dhe Martinez shënuan për Interin.Në anën tjetër, për Zenitin realizator ishin Noboa, Mak dhe Hernani.

Temat: