15:32 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Interesim i madh në seancën ndaj Limajt (Foto)

Gjykata Themelore në Prishtinë i ka shpallur të pafajshëm Fatmir Limajnë dhe të tjerët nga të gjitha aktakuzat.

E për të përcjell këtë seancë nga afër interesimi ka qenë i madh si nga familjarët ashtu edhe nga mediat.

Më poshtë disa fotografi të cilat shihet prani e madhe e njerëzve në sallë ku gjykatësja po lexon vendimin deri në fund për Limajn dhe të tjerët./Indeksonline/