13:47 / E Hënë, 13 Korrik 2020

Interi e ka seriozisht për Kanten

N’Golo Kante është shumë i kërkuar në Itali.

Interi raportohet se ka kërkuar transferimin e mesfushorit të Chelseas, raporton “La Gazzetta dello Sport”.

Blutë duken të hapur për transferimin e 29- vjeçarit nga Antonio Contesi, i cili këtë verë po kërkon një numër të madh transferimesh.

Përveç Kantes, Interi është e interesuar edhe për transferimin e Edin Dzekos dhe Jan Vertonghenit. /IndeksOnline/

Mos i humb