17:20 / E Martë, 25 Shtator 2018 / indeksADMonline

Irina Shayk pozon me të brendshme, padyshim që duket seksi!

Irina Shayk përherë di të duket e bukur dhe në formë.

Së fundmi, ajo ka pozuar veç me të brendshme dhe padyshim që duket tejet seksi- transmeton Indeksonline.

“Mëngjeset e lehta në Milan”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.

Vlen të përmendim faktin se Shayk është nënë e një vajze, por që të njejtën nuk është e ekspozon në rrjetet sociale. /Indeksonline/