75 Mall Live Search
08:36 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Irina Shayk “djeg” me imazhe që në mëngjes

Irina Shayk është njëra nga modelet më të nnjohura dhe të komentuara në botë.

Dikur e dashura e futbollistit të njohur, Cristiano Ronaldo, Irina gjithmonë ka marr shumë vëmendje për veprimet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me të brendshme dhe teksa pozon para pasqyrës.

Format e Irinës janë për lakmi./Indeksonline/