23:03 / E Diele, 16 Shkurt 2020

Irina Shayk si ‘çokolatë’, bukuria e saj për çdo lavdatë!

Modelja e famshme, Irina Shayk përherë di të shfaqet kaq e bukur dhe në formë.

Edhe në paraqitjen e radhës ajo ka nxjerrë në pah fytyrën e saj të ëmbël, shkruan Indeksonline.

Shayk e cila është edhe nënë e një vajze po mbahet në formë të mirë.

Kujtojmë faktin se ajo është njëra ndër femrat më të bukura në botë. /Indeksonline/