10:00 / E Martë, 03 Tetor 2023 / AR

Ish-banori i “BBV Albania” opinionist në “BBV Kosova”?

Bled Mane do të zëvenësojë Olti Currin në panelin e opinionistëve të “Big Brother Vip Kosova”. Sipas Zonevip.al gazetari do të vijë këtë edicion të dytë si opinionist i formatit që dikur vetë ishte banor në Shqipëri.

Bledi do të komentojë situatat e banorëve të BBV Kosova krah moderatores Anita Haradinaj, bashkëshorten e ish-kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinajt.

Në lidhje me këtë lajm ka reaguar vetë Bledi duke e ndarë në Instastory, ku krahas shkruan: I vërtetë ky lajm dhe një “pikëpyetje”.

As nuk e pohoi as nuk e mohoi por sic ka rezultuar deri tani ku ka zë nuk është pa gjë.