18:32 / E Enjte, 26 Mars 2020

Ish sulmuesi i Liverpool: Ekziston mundësia që Klopp t’i bashkohet Real Madridit ose Barcelonës

Ish sulmuesi i Liverpool, Emile Heskey ka folur për trajnerin e Liverpoolit, Jurgen Klopp.

Heskey ka thënë që gjithmonë egziston një mundësi që një trajner si Klopp t’i bashkohet klubeve si Real Madrid dhe Barcelonës, transmeton IndeksOnline.

Image result for emilie haskey liverpool

“Gjithmonë ekziston një mundësi që Klopp të largohej për t’u bashkuar me një klub si Real Madrid ose Barcelona” tha ish futbollisti i Liverpool.

Mirëpo sipas tij Klopp nuk ka përfunduar projektin të cilin e ka nisur me skuadrën angleze andaj do të qëndrojë në këtë skuadër./IndeksOnline/.