14:07 / E Mërkurë, 14 Mars 2018 / indeksADMonline

Ish-zv/presidenti amerikan fotografohet duke ndihmuar një të pastrehe (Foto)

Ajo që filloi si një udhëtim në kinema me mbesën e tij u kthye në diçka shumë më tepër për ish-zëvendëspresidentin Joe Biden. Demokrati nga Delaware ishte parë jashtë një teatri në Uashington, D.C, javën e kaluar duke folur me një njeri të pastrehë një moment që është bërë viral.

Paul Equale, i cili punon në zonën D.C., ka postuar foton në Facebook, e cila që prej asaj kohe ka mbledhur më shumë se 133,000 pëlqime dhe 136,000 shpërndarje nga e marta në mbrëmje.

“Joe Biden mori mbesën e tij në kinema në Georgetown natën e kaluar ….. në rrugën e tij jashtë ai u ndal për të folur me një njeri i pastrehë. Karakteri është për atë që bëni kur askush nuk është duke shikuar”, shkruan personi që shkrepi këtë fotografi. /Indekosnline/

Temat: