75 Mall Live Search
23:00 / E Mërkurë, 19 Qershor 2024 / AR

Iu ndryshua zëri, vjen reagimi i Ariana Grande-s pas videos virale

Ariana Grande bëri bujë së fundmi pas një ndryshimi të dukshëm gjatë një paraqitjeje në emisionin Podcrushed të drejtuar nga Penn Badgley.

Këngëtarja e “Thank U, Next” ishte e ftuar në podkastin e Badgley javën e kaluar, ku të dy diskutuan për karrierën e tyre si aktorë . Grande trajtoi gjithashtu zbulimet e fundit në lidhje me sjelljen e supozuar shqetësuese prapa skenave në Nickelodeon, rrjeti që ndihmoi në fillimin e karrierës së saj.

Megjithatë, një moment specifik në intervistë tërhoqi vëmendjen e internetit: ndryshimi i zërit të saj. Klipi u bë shpejt viral në mediat sociale, duke nxitur spekulime se këngëtarja mund të jetë duke u përgatitur për rolin e saj të ardhshëm si Glinda në adaptimin e filmit Wicked.

Duke iu drejtuar momentit viral, Grande shkoi në seksionin e komenteve për të shpjeguar ndryshimin e zërit të saj. “Është zakon (të flasësh kështu për dy vjet) dhe gjithashtu shëndet vokal”, ka shkruar ajo, duke shtuar se “qëllimisht” e ndryshon “zërin” në varësi të asaj se sa shumë këndon,  si teknikë për të ruajtur zërin e saj. 30-vjeçarja theksoi se është diçka që “e ka bërë gjithmonë”, shoqëruar me një emoji të qeshur.