21:56 / E Martë, 09 Janar 2018 / indeksADMonline

Ja çfarë bënë Dua Lipa pas shumë sukseseve të arritura (Foto)

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Dua Lipa pati një vit shumë të ngjeshur.

Lipa pas shumë angazhimeve e koncerteve në vende të ndryshme të botës, duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline.

Ajo ndodhet në një vend bregdetar ku dhe duket se po kalon moment të mira.

Kujtojmë se projektet e saj muzikore jo rashtësisht po arrijnë të qëndrojnë në maje të toplistave. Është potenca e saj vokale që e bënë atë më unike dhe më të kërkuar./Indeksonline/