21:05 / E Shtunë, 13 Korrik 2019

Ja cilat janë modelet ideale të flokëve për këtë verë

Ju mund të përgatitni valixhen tuaj me çanta dhe rroba për pushime verore, por flokët kanë ndikim në paraqitjen tuaj sa më tërheqëse.

Për këtë arsye Jenny Francis dhe Andrew Jose, tregojnë se cilat janë katër modelet e flokëve më “in” për këtë verë, transmeton Indeksonline.