15:56 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Ja çka ndodhë, kur nuk jeni ulur si duhet në veturë, në rast aksidenti (Video)

Ky testim ka vërtetuar se të ulurit gabimisht në veturë është shumë e rrezikshme në rast së ndodh ndonjë aksident.

Ngritja e këmbëve lart dhe vendosja në pjesës e përparme të interierit, në aksidentin më të vogël mund të rezultojë me fatalitet ose lëndime që mund të ju lënë të pa lëvizshëm për tërë jetën. /Indeksonline/