14:47 / E Enjte, 30 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ja kujt do t’ia falë vitet Morena Taraku (Foto)

Morena Taraku shquhet për lidhjen e saj të vecantë me familjen por sidomos me babain e saj.

Image result for morena taraku

Ajo sot ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” te cilën ia ka dedikuar babait të saj, shkruan Indeksonline.

Image result for morena taraku

”Ty do të falja edhe vitet nga vitet e mija … Babi” ka shkruar Morena drejtuar babait të saj.

Image result for morena taraku dhe nena

Përndryshe, Morena ka kohë që e ka humbur nënën e saj dhe kjo ndoshta edhe më tepër ia ka forcuar lidhjen e babain./Indeksonline/

Temat: