19:12 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ja kur do martohen Sara Hoxha dhe Ledion Liço (Foto)

Sara Hoxha e vënë përballë motrës së saj, Lorit dhe moderatores së “Shiko Kush LUAN”, është vënë para 2 alternativave të pijë alkool, ose të tregojë se kur do të martohet me Ledion Liçon.

Image result for sara ledion

Sara ka zgjedhur të tregojë vetëm vitin se kur do të martohet, pa dhënë detaje të tepërta për dasmën me moderatorin Ledion Liçon, me të cilin ka edhe një djalë, Londonin.

Image result for sara ledion

Ajo çfarë tashmë është e sigurt, është se vitin e ardhshëm do të kemi dasmën Sara-Ledion, por do të na duhet të presim për të mësuar datën e saktë.

Image result for sara ledion london