12:11 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ja kush po e çmend Arbana Osmanin (Foto)

Arbana Osmani është prezantuesja e njohur nga Shqipëria e cila gëzon një lidhje shumë të ngushtë me kolegen dhe sigurisht miken e saj Xhemi Shehu.

Në një fotografi të postuar në llogarinë e Arbanës në “Instagram” ajo ka thënë se Xhemi e çmendi, shkruan Indeksonline.

Sigurisht që këtë e ka thënë në shaka teksa Xhemi po ia prekte fytyrën.

Ndryshe Arbana është e martuar dhe është nënë e një djali./Indeksonline/

Temat: