22:59 / E Diele, 21 Janar 2018 / indeksADMonline

Ja si e quan Genc Prelvukaj motrën e të dashurës së tij (Foto)

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi ende nuk kanë dhënë ndonjë deklaratë për lidhjen e tyre ashtu edhe siç flitet tash e saj muaj.

Dyshja që së fundmi erdhi edhe me bashkëpunimin e dytë thuhet se janë në një lidhje dashurie, teksa shihen të shoqëruar me njëri-tjetrin si në evente, ashtu edhe koncerte të shumta, shkruan Indeksonline.


Genci së fundmi ka postuar edhe një instastory ku shihet Greta, motra e Enit, ndërsa Genci e quan atë “motër”. Ky është vetëm një detaj më shumë se reperi njëmend është lidhur shumë me Enin./Indeksonline/