19:45 / E Mërkurë, 09 Maj 2018

Ja si të krijoni minifund nga xhinset tuaja (Video)

Keni një pale xhinse të vjetra që nuk i përdorni më, apo që thjesht i keni veshur shpesh dhe ju kanë dalë nga qejfi?

Epo ne e kemi nëj zgjidhje për këtë!

Përmes tyre ju mund të krijoni një minifund shumë të bukur, që përveçse unik, të gjithë do t’ju pyesin se ku e keni blerë.

Hidhini një sy videos së mëposhtme: