18:35 / E Shtunë, 14 Prill 2018 / indeksADMonline

a�?Jam duke e mashtruar bashkA�shorten me dy ish tA� dashura tA� mia, seksi me to i mrekullueshA�ma�?

Kam njA� grua tA� mrekullueshme, por jam duke bA�rA� seks edhe me dy gra tA� tjera mahnitA�se. UnA� nuk mund tA� vendos se kA� nA� dua mA� sA� shumti.

BashkA�shortja ime A�shtA� 24 vjeA�e, e dashur dhe e kujdesshme.

Por, unA� kam rA�nA� nA� kontakt me njA� ish timen nA� Facebook. Ajo kishte ndryshuar shumA� kur doli. Ajo A�shtA� 31 vjeA�e.

Ajo po punonte jashtA� vendit kA�shtu qA� biseduam nA� internet dhe hA�ngra drekA� me tA� kur u kthye nA� Britani tA� Madhe. UnA� nuk i tregova gruas time pA�r kA�tA�.

ShkA�ndija e vjetA�r ishte ende atje. Ne kontrolluam nA� njA� hotel dhe kishim natA�n mA� tA� mahnitshme tA� seksit. Takohemi sa herA� qA� mundemi.
E gruaja ime nuk e meriton kA�tA�. UnA� i premtoj vetA�s qA� unA� do tA� heq dorA� ish-i, por pastaj ne takohemi dhe tA� gjitha mendimet dalin nga dritarja.

Pak javA� mA� parA� shkova nA� shtA�pinA� e re tA� bashkA�shortA�s time. Dhe aty u taova me shoqA�n e gruas e cila A�shtA� njA� ish e imja.
Ajo A�shtA� 27 vjeA�e. Kur dolA�m jashtA�, ajo mA� pyeti pA�r kafe. UnA� duhet tA� thosha jo por sigurisht hyra.

Kafe u zA�vendA�sua shpejt me verA� dhe njA� mbrA�mje e madhe e seksit nA� shtrat.

Ne kemi rA�nA� nA� shtat shumA� herA�. Ajo atA�herA� ishte njA� vajzA� e turpshme, e ndrojtur, por tani e din mirA� si tA� bA�jA� seks.

UnA� duhet tA� zgjidh kA�tA� situatA�, sepse iu kam futur a�?ujA�rave tA� thellaa��. Por, A�shtA� e vA�shtirA� tA� zgjedh, pasi me pA�lqejnA� qA� tA� trija, shkruan a�?The suna��, pA�rcjell Indeksonline.

Temat: