14:13 / E Enjte, 22 Tetor 2020

Javën e shkuar Mbappe ia dedikoi golin, sot ndërroi jetë djaloshi i sëmurë

Kylian Mbappe javën e kaluar ia kishte dedikuar golin një djaloshi që ishte i sëmurë nga kanceri.

Superylli francez kishte zhveshur fanelën, duke zbuluar një mbishkrim në mbështetje të Lucas, djaloshit që po vuante nga sëmundja e rëndë.

Ky ishte dedikimi i fundit që Mbappe mund t’ia kishte bërë atij, ngase Lucasi sot ka ndërruar jetë.

I mërzitur dhe dëshpëruar me këtë është Mbappe, i cili ka bërë një dedikim prekës për Lucasin e vogël që sot ka ndërruar jetë./Indeksonline/