08:33 / E Enjte, 20 Shtator 2018

Jehona Dreshaj “përvëluese” në festën e ditëlindjes

Jehona Dreshaj është motra e këngëtares së njohur, Afërdita Dreshaj e cila me pamjen e saj bënë shumë përshtypje.

Ajo së fundi ka festuar ditëlindjen e saj, të cilën ia uruan edhe miqtë e familjarët e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një imazh nga festa, ku duket e mrekullueshme dhe shumë seksi e veshur me fustanin ngjyrë rozë dhe me lule në dorë.

“Shumë gjëra për të qenë falënderues” ka shkruar ajo./Indeksonline/