13:40 / E Martë, 18 Shtator 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj uron me këto fotografi seksi motrën për ditëlindje

Jehona Dreshaj sot feston ditëlindjen, duke bërë e uruar kështu përmes një imazheve në “Instagram”.

Nga aty ajo ka publikuar imazhe shumë provokuese dhe seksi, ku shihen të dyja motrat me poza provokative.

Kurse, Afërdita kishte thënë fjalët më të dashura për Jehonën duke i treguar edhe sa shumë e do.

“shoqja ime e ngushtë, shpirti im dhe pjesa ime më e mirë” ka shkruar Afërdita në njërin nga imazhet./Indeksoline/