22:34 / E Premte, 07 Gusht 2020

Jesus e dyfishon epërsinë e Cityt

Vjen edhe goli i tretë në takimi ndërmjet Cityt dhe Real Madridit, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Ligën ne Kampionëve.

Golin e dytë për qytetarët e ka shënuar Jesus në minutën e 68’të të takimit, pas një gabim në mbrojtjen e Realit, shkruan IndeksOnline


Rezultati aktual i takimit është 2:1 në të mirë të Cityt.