12:33 / E Enjte, 25 Nëntor 2021 / AD

“Jeta jonë”, Marina e Geti postojnë foton e bukur familjare

Marina dhe Geti dje janë bërë prindër për herë të parë.

Dyshja minuta më parë publikuan një imazh duke treguar që vajzën e kanë pagëzuar me emrin Marget, shkruan Indeksonline.

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI 24/11/2021”, shkroi reperi.

Të njëjtën foto e mbishkrim e publikoi edhe Marina, duke treguar një foto emocionuese familjare./Indeksonline/