11:23 / E Enjte, 09 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Jeta në burgun e Lipjanit (Video)

Në Qendrën Korrektuese në Lipjan, aktualisht vuajnë dënimin, 40 gra dhe 30 persona të moshës minore.

Ata flasin për kushtet në burg dhe për pendimin për veprat e kryera.