19:57 / E Shtunë, 23 Mars 2019

Jo çdo herë provokon, Aurela Hoxha me veshjen befason!

Aurela Hoxha është një nga femrat më të përfolura jo vetëm për bukurinë e saj dhe linjat seksi por edhe jetën private.

Ajo komentohet vazhdimisht edhe për postimet që bënë në rrjetet sociale në të cilat është mjaft aktive, shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo ka ndarë me adhuruesit e saj një fotografi ndryshe nga herët e tjera, duke mos ekspozuar asnjë pjesë të trupit Aurela përsëri arriti të dukej joshëse dhe me plot stil.

Ndryshe, ajo kohë më parë ka lansuar linjën e të brendshmeve./Indeksonline/