17:10 / E Martë, 30 Prill 2019 / indeksADMonline

Jo vetëm dashurinë, por Robini dhe Heidi ndajnë edhe palestrën bashkë

Janë një nga çiftet më të komentuara dhe më të përfolura në mediat rozë.

Dyshja që jetojnë dhe veprojnë në Zvicër duket se kanë lindur për njëri-tjetrin.

Robin Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, Heidi Lushtaku veçse jetojnë së bashku, ata edhe bëjnë palestrën bashkë.

View this post on Instagram

?? #absworkout #6pack #sport #passion #fit #healthy

A post shared by Heidi ?? (@heidikras) on

Ata s’kanë hezituar të ndajnë edhe momente nga palestra, teksa shihen duke ushtruar. Gjithsesi profesioni i tyre kërkon që ata të jenë në formë. Dihet që Robini është boksier i suksesshëm, por edhe Heidi një modele që po ngjet shkallët e suksesit në shtetin zviceran./Indeksonline/