13:44 / E Hënë, 02 Tetor 2017 / indeksADMonline

Joe Hart: Kam dështuar!

Ka qenë një 18 muaj e tmerrshme për Anglinë ndërkombëtare Joe Hart .

Sezoni i kaluar, Joe Hart kishte një kohë mjaft të nxehtë në hua nga Man City në Torino.

Hart pësoi 64 gola në vetëm 37 gola në sezonin e fundit të Torinos.

Hart ka dhënë një intervistë të re për The Offside Rule, dhe portieri i West Ham ka folur për betejat e tij në kohët e fundit:

“Ishte diçka që nuk kisha nevojë të ëndërroja – sepse nuk mendova se ishte e mundur”.

“Gjëja tjetër pas kësaj është të bëjë diçka me karrierën në Angli dhe ta bëjë atë çështje. Unë kam dështuar deri tani kështu që unë kam nevojë për të ndryshuar atë”.

“Unë do të gënjeja nëse do të thosha se nuk doja të luaja çdo lojë dhe unë nuk dua të ndikoj në çdo lojë, por kjo nuk mund të jetë e mundur”. /IndeksOnline