10:00 / E Enjte, 24 Nëntor 2022 / AR

Johnny Depp po rikthehet në “Pirates of the Caribbean”

Johnny Depp po përgatitet për film të ri. Ai po kthehet në Pirates Of The Caribbean në rolin e kapitenit Jack Sparrow.

Depp i cili luajti në pesë filmat e mëparshëm është gati për xhirime që do të nisin në shkurt, transmeton Indeksonline.

Organizuesit thanë se filmi është i realizuar nga Disney.

Një burim tha: “Johnny do të kthehet si kapiten Jack Sparrow dhe është planifikuar të fillojë xhirimet në një vend sekret në MB”./Indeksonline/

Johnny Depp tha në gjykatë se nuk do të kthehej kurrë në filma.  Imazhi: JIM WATSON / POOL / AFP