16:15 / E Hënë, 14 Janar 2019

Jonida Maliqit nuk i mungon stili as në këto ditë të ftohta

Është prej fermave me stil në të bukur dhe në çdo paraqitje shfaq elegancë.

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi edhe në këto ditë të ftohta janari ka ardhur tejet atraktive, shkruan Indeksonline.

Jonida këtë herë kishte veshur një palltë dimri mjaft trend derisa dukej në formë të mirë.

Ndryshe, Jonida do ta përfaqësoj Shqipërinë në edicioni e këtij viti në Eurovision ./Indeksonline/