18:02 / E Diele, 25 Gusht 2019

Jordyn Woodska folur për shoqërin me Kylie Jenner

Jordyn Woodska folur për prishjen e shoqërisë me Kylie Jenner, siç është raportuar në disa media .

Kur u pyetën për statusin e marrëdhënies së tyre, Jordyn iu përgjigj “Teen Vogue” duke thënë: “Cili është përcaktimi i një ndarje?”

Ajo shtoi, “Ndarja ose copëtimi i diçkaje në disa pjesë ose pjesë. Fundi i një marrëdhënieje’. ‘ Këto janë dy gjërat. Ajo që do të pyesja është: ‘A ka fund vërtet ndonjë gjë? Apo është një cikël? ‘”

“Ndarja më e rëndë që unë duhet të kaloja ishte humbja e babait tim,” shtoi ajo për babanë e saj që ndërroi jetë në 2017 nga kanceri.

 “Gjithçka nuk ndjehet aq intenzive sa kjo. Humbja e babait tim më përgatiti për gjithçka që ndodhë në jetë, dhe… jeta ka hedhur disa gjëra vërtet të çmendura tek unë. Kjo është pjesë e procesit “./Indeksonline/.